| FunKesha a întrebat:

Am un cont pe youtube foarte popular dar problema e ca nu stiu cum sa il fac VEVO! Stiti cum? Dau funda si vot!

7 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Vevo este o comapnie de muzica si apartine de Sony Music Entertainment, Universal Music Group si Abu Dhabi Media. Daca ai contract cu ei o sa ai clipurile puse pe VEVO, altcumva nu ai cum

| Kanghu a răspuns:

Jesus Christ. Se pare ca prostia n-are limite.

| Zazu a răspuns:

Fara comentarii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care iti e contul?

| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

Si TUTU care este roman, are cont.

| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu am mai vazut pe cineva mai prost ca tine!

| bogdan93_8247 a răspuns:

Nu ai cum doar marii artisti ajung sa aiba cu greu un canal de VEVO, uite avem si noi un roman de abia ajuns acolo. http://www.youtube.com/user/EmpresstoVEVO