| xXx_6498 a întrebat:

Salut am un cont pe youtube TheSkateVeVo, nu stiam ca VeVo e o corporatie, pot primi ban pe cont pentru ca am scris la sfarsit VEVO?

DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Nu nici gand de asa ceva am incercat si nu mergetongue soarta

| AndreiZz a răspuns:

Din pacate, Nu.

| Pawesome a răspuns:

Nu cred ca VEVO na-re altceva de facut decat sa ne verifice noua numele de pe conturi.(fara suparare)Imi pare rau da nu merge

| mariajohanna a răspuns:

Dupa parerea mea nu are nicio legatura big grin deci...imi pare rau sa te dezamagesc big grin desi ar fi fost supertare laughing

| SlimShady_8054 a răspuns:

Eu cred ca stiai... nu cred ca o sa iti de-a "ban" deorace tu ai scris VeVo nu VEVO cum este corporatia. Prentru ori ce eventualitate salveaza-ti vidourile undeva in calculator. : ) PACE!