| SindyR a întrebat:

Am un Galaxy Ace si am o problema cu cablul de date. Cand bag cablul il percepe ca un incarcator si incepe sa incarce, nu mai imi apare chestia aia de la Android sa conectezi la PC. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti aparea acea comanda de a te conecta la PC trebuie sa intri in setari stocare si sa bifezi ''numai stocare in masa''.

3 răspunsuri:
| yo547 a răspuns:

Da.

| Albertxxx a răspuns:

Intra in setari>> Stocare>>> Numai stocare in masa, bifeaza si reincearca.

| bella98 a răspuns:

De obicei apare sus in bara telefonului (aia pe care o poti trage in jos). Daca nu problema e ca nu ai Windows 7 happy.