| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy

Am un jaf de telefon Nokia 6288. Vreau sa pun de pe el, ce am, pe pc, dar nu stiu cum.Am cablul de date. L`am pus in unitate si zice ca bablul USB nu`i conectat. L`am scos si l`am bagat de o suta de ori si nimic:-s.Acuam am dat RESTART la pc si cand am deschis pc mi`o aparut ceva de genu[ o fereastra care scrie Found New Hardware Wizard]. Ce trebuie sa fac? Trebe sa bifez 1/3[una din trei]

-Yes, this time only
-Yes, now and every time I connect a device
-No, not this time. Fuundalove struck

1 răspuns:
| CossMii a răspuns:

Buna o bifezi pe prima si daca nu iti merge inseamna ca acel cablu este rupt sau nu intra bine in telefon funda?:d