| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot descarca ceva din telefon pe pc cu cablul de date? Pana acum foloseam bluetoothul si chestia asta pare cam ciudatalaughing. cand il conectez apare o iconita "windows can perform the same action each time you connect this device", Trasfer files using: Winap sau Windows Media playerstraight face ..Btw am Nokia c3.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe siteul Nokia este PC Suite. Descarca-l si instaleaza-l in computer. Cand iti cere legi cablul la telefon si apoi la computer si-l lasi un timp mai lung. Dupa aceea e usor.