| AliKilljoy a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace, si imi apare "spatiu disponibil aproape epuizat", ce pot face? big grin
Funda.

5 răspunsuri:
| Francesca17 a răspuns:

Adica ai memoria plina si mai trebuie sterse articole neinteresante.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Înseamnă că nu mai ai loc de stocare în memoria internă a telefonului. Îţi recomand să achiziţionezi un card de memorie de 8 GB şi nu vei mai avea probleme. Cardul costă în jur de 80 lei.
Pa-pa.

| ReusxD a răspuns:

Bună.
Încearcă să ştergi ceva din memoria ta,
deoarece esTe plina, şi de aceea îŢi apare asta.
Toate cele bune!

| adywow a răspuns:

Ai ajuns la limita de memorie disponibila, sterge cate ceva happy

| Remyl10 a răspuns:

Sterge din elementele nefolositoare.