| Addaa1998 a întrebat:

Buna TPU

Am un Samsung Star 3 negru, si cand vreau sa imi odaog un membru al familiei la categoria familie sau calalalte grupe imi zice ca memoria din telefon la contacte este goala la fel si cand vreau sa pun poze!
Care este problema?
Verisoara mea are Samsung star 3 de versiune alba iar ei ii merge dar in schimb ei nu ii merg jocurile si poze pentru telefon wallpaper, tot pentru ca are memoria goala si mie imi merg
Care este diferenta? Au multe chestii pe care le putem face sau pe care altele nu!
Eu am 2 giga la cartela de memorie si nu imi spune de memoria plina iar verisoara mea care are 4 giga nu ii merge si in plus multe altele

Va rog TPU Dau Funda!

1 răspuns:
| piti77 a răspuns:

Probabil ai salvat toate contactele in memoria cartelei. va trebui sa le copiezi in memoria telefonului ca sa le poti adauga intr-un grup.