| Ebya a întrebat:

Vreau sa-mi iau un Samsung Star 3. Are la camera 3, 2 megapixeli, si nu stiu daca este asa de buna. Are memoria de 20Mb s i nici aici nu stiu daca sunt bune. Samsung Star 3 nu are nici android si as vrea sa-mi cumpar unul. 1.Este bun acest telefon? 2.Are memorie de stocare poze, muzica etc? 3. Face poze ca lumea?

3 răspunsuri:
| razvyx a răspuns:

1.Nu se merita telefonul
2.Memoria e destul de mica, mai exact 7 melodii o sa iti intre chiar mai putin depinde de dimensiunea fiecareia.
3. poze asa si asa
Iti sugerez sa te orientezi asupra altui telefon poate la un pret egal estimativ cu al acestui Samsung Star 3

| sebastian01 a răspuns (pentru razvyx):

Esti prost? memoria este foarte buna tu taci! eu am Samsung star 3 si sunt multumit de el

| razvyx a răspuns (pentru sebastian01):

Eu mi-am dat cu parerea si incercam sa iti dau un sfat, Prost, acel cuvant pe care il folosesti nu ne demonstreaza altceva decat faptul ca tu te reprezinti prin vorbe copile...
Iti doresc succes cu acest Samsung si nu mai intreba lumea sa iti dea o parere cand tu nu stii sa o apreciezi ba mai mult insulti persoane care e posibil sa aiba si 10 ani peste tine, ca atare si mai multa experienta.
O zi buna