| anonim_4396 a întrebat:

am vazut ca pe eBay.com e foarte eftin totul, si am o intrebare. Eu vreau sa cumar o camera profesionala, o cumpar nou nouts, sau folosita de cineva?

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Ebay.com e un fel de okazii.ro
Ai sansa sa cumperi un produs utilizat sau unul nou nout, gasesti asta in specificatiile produsului (Used, New). Mai ia in calcul faptul ca si livrarea catre Romania nu-i deloc ieftina.

| EnvyU a răspuns:

Toate lucrurile apartin unor oameni, sunt folosite, ebay e un magazin online second hand

| Charissa a răspuns:

Pai daca cea noua este ieftina, eu as zice sa o cumperi. Daca ele sunt la acelasi pret, cumpar-o pe cea noua.