| xabybest a întrebat:

am win xp sp3 in limba maghiara si nu inteleg nimic imi puteti spune cum as putea sa il schimb in engleza ca nu as vrea sa schimb windowsu

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Ai nevoie de un windows language pack english al instalezi si gata

| Danzell a răspuns:

Pff aici numai un maghiar ar putea sa iti spuna laughing. In mod normal se gaseste un service pack pe site-ul windows. poti sa il descarci dar problema vine acum, dat fiind faptul ca nu stim maghiara tongue