| KenTT21 a întrebat:

Buna TPU.are cineva idu lui connect-r dar va rog nu imi dati iduri care v-ati facut voi sau altii sa credem ca sunteti(sunt) connect-r va rog dau funda plus vot

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

A mai pus cineva intrebarea asta pe TPU daca nu chiar tu dar nu pot sa retin numele tuturor uite cum am mai zis si tu poate vei deveni vedeta intr-o zi si eu mor dupa cristi din pariu cu viata dar nu ii cer id-ul, pentru ce ai nevoie sa vorbesti cu el? ce ii vei spune? eu ma gandesc mereu la cristi dar sunt constienta ca nu am nici o sansa si renunt va aparea mereu cineva ma tare, succes si sper ca ai inteles ce am zis.

| Adda24 a răspuns:

Cauta pe facebook

| cristinna0918 a răspuns:

Intra pe facebook pe CONNECT-R OFFICIAL singura lui pagina oficiala.Iar pe mess nu are timp sa stea, in plus sunt foarte multi fani si nu ar avea timp sa vorbeasca cu toti.El citeste si postarile de pe facebook si ii poti lasa acolo mesajele tale!

| KenTT21 explică:

Daca caut pe fackebook is fackebookuri false