| Maria12 a întrebat:

As avea o intrebare in legatura cu site-ul Aliexpress. Am tot incercat sa platesc si nu pot nicidecum. Am card Visa la BCR si sunt bani in euro pe card deci nu inteleg cam ce ar trebui sa fac ca sa pot plati, ma puteti ajuta? Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Buna, cred că cel mai bine este să întrebi pe angajații băncii. Sper ca măcar puțin te-am ajutat.
Succes

1 răspuns:
| xpoisonxdartx a răspuns:

Vai de viata mea, nu cumpara de pe sietul ala infect. E site chinezesc si 90% din anunturi sunt tzepe.