| Tobbyas a întrebat:

As dori sa achizitionez un iPhone 4s de 16GB din america la pretul de 330 de dolari. Merita?
FUNDAA!

6 răspunsuri:
| DJohnny a răspuns:

Din America? Esti sigur de tranzactie? Daca e nou da, se merita dar mai cauta si tu pe okazii.ro. Acolo gasesti mai multe oportunitati

| sufletdeing3r a răspuns:

Pot spune ca merita sa-l achizitionezi din America, numai sa nu te coste mult livrarea lui. Asa ar vrea multi sa cumpere de acolo, dar se lovesc de taxe mari pentru transport.

| addy1999 a răspuns:

Nu merita deloc...la pretul asta il iri cu 64 gb... iatil de pe un site .emag.de black fridey

| Tobbyas explică:

Da Djohnny e nou nout din fabrica Apple

| Tobbyas explică:

Constantin la ce pret ai iphone 4s, cati giga si ce culoare

| Newaraoundhere a răspuns:

Am eu iphone 4s cdma, aspect 9/10, hardware 10/10, la un pret mai ok.