| ioniliescu921 a întrebat:

Iphone de 199 de dolari la noi se poate gasi am vazut ca in america acesta este pretul?

Răspuns Câştigător
| LoLiPoP101 a răspuns:

Comanda-l de acolo...aici cu 200 dolari nu iti iei nici unul la mana a doua laughing

| ioniliescu921 explică (pentru LoLiPoP101):

laughing asta stiu doar traim in Romania

5 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

199 este prețul la abonamentul pe 2 ani. big grin
Fara abonament in SUA au urmatoarele preturi: 649 $ pentru 16GB, 749$ pentru 32GB si 849$ pentru 64GB.
In Romania vor costa cel putin 649, 749 si 849 euro.

| ioniliescu921 explică (pentru trolololo):

Mersi ti-as da funda dar am dat-o
laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala e pretul la abonament

| AleeMtf a răspuns:

Nuu, in niciun caz, http://www.youtube.com/watch?v=Ww_EGwbGW0Y asta este sfatul meu, il comanzi din strainatet la un pret mult mai mic. pupici