| andrei_1493 a întrebat:

As dori sa achizitionez un iphone 3gs si am gasit unul pe okazii...na ma pricep prea mult...pare ok? FUNDA cel mai bun raspuns cu cele mai multe argumente.se merita pentru acesti bani? (htp://www.okazii.ro/iphone/iphone-3gs/vand-iphone-3gs-16gb-a11 4923519)

7 răspunsuri:
| WoaDmulL a răspuns:

Nu iti recomand, deoarece, iOS are multe crash-uri, erori/bugs, fiind mult mai prejos decat Android.Deci iti recomand un Smartphone cu Android.
Singurul avantaj al iOS-ului este ca poti face JB(jailbreak)si ca are mai multe aplicatii decat Androidul.

O seara cat mai placuta!

| andrei_1493 explică (pentru WoaDmulL):

Un prieten are iOS si nu are nici o eroare... ii merge chiar ff bine

| WoaDmulL a răspuns (pentru andrei_1493):

Nu genul ala de erori, erori interne...nu intru in amanunte, nu vreau sa te ametesc.Asta a fost parerea mea, poti sa faci ce vrei sunt bani tai.

O seara cat mai placuta!

| andrei_1493 explică (pentru WoaDmulL):

Explica-mi te rog... nu prea pricep

| WoaDmulL a răspuns (pentru andrei_1493):

Crash-uri pe scurt...aaa si sa nu uit, un ecran foarte sensibil, daca l-ai scapat poti sa iti iei adio, fata de un Samsung Galaxy S2 care il dai de pereti si chiar daca se sparge ecranul inca m-ai functioneaza...este mult mai rezistent.
Poti sa iti iei un S3 daca iti permiti sau m-ai astepti si pe parcurs il iei...sau cel mai bine iti iei un PC nou, nu prea ai ce sa faci pe telefon.

O seara cat mai placuta!

| andrei_1493 explică (pentru WoaDmulL):

Xperia play ce are... daca tot vorbim...laughing

seara PLACUTA big grin

| WoaDmulL a răspuns (pentru andrei_1493):

Nimic happy