| BeeaBeea a întrebat:

As vrea sa formatez PC-ul dar nu m-am apucat de formatare pentru ca internetul meu merge pe baza unui router si nu stiu daca voi putea sa il instalez dupa formatare deoarece am doua PC-uri iar cel pe care vreau sa-l formatez este baza. Puteti sa-mi spuneti ce as putea sa fac? Am mai formatat PC-uri inainte dar nu cu router wireless.Dau funda pentru cel mai explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Poti formata PC-ul fara probleme, routerul are o memorie a lui unde pastreaza setarile pentru internet.