| dadalin a întrebat:

Buna TPU as vreasa stiu daca Google Chrome este mai bun decat mozila firefox sau invers big grin

Răspuns Câştigător
| MaryusCobra a răspuns:

Chrome-ul este mai nou si are viteza de conectare mai mare decat mozilla firefox!winking Ia-ti Chromul si testeaza-l o sa vezi ca nu o sa-ti para rau! Funda? happy

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Google chrome este cel mai bun.

| monstrulet a răspuns:

Ambele sunt bune, alege care iti place.tongue

| CapitanuSemafor a răspuns:

Daca e sa vorbim despre Windows 7. Ei bine, Internet Explorer 9 intra pe un site in 0.93 sec iar Chrome in 1 sec, Firefox 4 intra si el in 1.2 sec sau ceva de genu'. Dar, IE9 si Firefox mai pierd din viteza daca Windowsul tau nu e 100% fresh iar Chrome ramane stabil si bun. Sfatul meu: foloseste Chrome, dar sa ai si IE9 si Firefox in caz de cevawinking

| PetreConstanta a răspuns:

Conteaza? Sa-ti faci treaba cu el

| YqLmX a răspuns:

Toate astea cu cel mai bun browser dintre mozilla si google chrome.sunt doar prostii.nu conteaza browseru ci viteza de internet, spre exemplu eu am 12, 80 mb/s si cu google chrome are un lag de nedescris, dar cu mozila e mai ceva ca primul film 3D, acum na daca ai sa zicem de la 10 mb/s in jos e indicat sa folosesti google chrome, pentru ca e mai slab.
http://www.speedtest.net/ dai begin test si dupa click pe kilometraj, o sa vezi ca se incarca ceva si dupa te uiti la upload speed, bafta!

| Lavynyu a răspuns:

Mie mi se pare mai bun si mai prietenos mozilla firefox:d

Si cred ca e si mai sigurhappy

| fresHZoNe a răspuns:

Google Chrome Rullz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit mozila mulți ani, dar am renunțat în favoarea lui Chrome...e mai practic.mai ușor de manevrat ca să zic așa și nu mai trebuie instalate toate pluginurile...

| Reika a răspuns:

Eu una folosesc google chrome.mi se pare ca functioneaza mai bine si incarca mult mai repede siturile cu continut flash.plus ca nu trebuie sa instalez nici un flashplayer sau alte plug-inuri big grin

| BladeK a răspuns:

Da, deoarece are si traducere in orice limba... si nu numai...
(parerea mea)