| Dorten a întrebat:

as dori sa cumpar windows 10 pro, cel original, probelma este ca nu am DVD, numai cu USB sau cod as putea, pe eMAG m-am uitat nu este nici un rezultat. Unde as putea gasi? Sau pot ramana la versiune pirata? Merge okey, problema este la updaturi, sunt dezactivate, absolut toate updaturile si tot imi apare. Si ma enerveaza deja, ca de 3 ori a stat 3 nopti, si la 12% se oprea mereu.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.lizengo.ro/......ows-10-pro Il cumperi si il scrii cu Rufus pe un stick de 8 Gb.

| GdX a răspuns:

Cumperi codul decat si activezi licenta. Nu prea ai ce face cu Pro acasa e prea scump si nu folosesti toate feature-urile.
Si e normal sa se blocheze la update daca e piratat.
Ia un home edition sau o licenta recuperata care e mai ieftina.

| marinaru777 a răspuns:

De obicei daca nu reuseste updatul la windows da o eroare si iti afiseaza un cod, ala il bagi pe google si aflii la ce se refera si cum sa rezolvi.