| anonymosul a întrebat:

Buna TPU
Asta este a 3 intrebare legata de siteul meu
Am inceput deja sa lucrez la primul articol si a prima pagina a siteului, mai am putin de lucru la postatul comenatriilor si la desing dar in rest este totul bine.
Am stat toata seara sa gasesc un nume, mai facem ceva la site mai ma gandeam si nu stiu ce nume sa ii pun.
Pentru cei care nu au raspuns sau nu au citit intrebarile anteriore (postate tot de mine ) as vrea sa fac un site pe care sa public diferite articole despre orice.
Dar am o mare problema...crying
NU STIU CE NUME SA II PUN
NU VREAU CA NUMELE SA IL POARTE SI ALT SITE ASA CA VA ROG SA IL PE ID-UL MEUbig grin
nicolae.boss1999
NU POSTATI AICI VA ROG

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

CE are daca il postam aici? Cu ce te deranjeaza?

| anonymosul explică (pentru Elvina):

Poate mai cauta si alti asa ceva si nu vreau ca numele siteului meu sa fie si numele altui syiebig grin