| xAnDrEyX a întrebat:

Avem nevoie de o noua Ramona pe forum par saten, varsta 14-16 ani. http://narutofan.forumulmeu.ro/forum. Va asteptam!
( gluma )

Bua TPU.Va asteptam pe http://narutofan.forumulmeu.ro/forum.
Este un forum pentru animeul Naruto, va asteptam cu drag!

Răspuns Câştigător
| yoelee a răspuns:

Buna eu sunt o mare fana naruto si chiar cautam un loc unde sa vorbesc cu alti fani.Dar sper doar ca nu e un forum din acelea fara cap si coada unde se pot vorbi toate aiurelile.
Te rog, descrie-mi putin cum stau lucrurile la voi pe forum inainte sa imi fac cont.happy

| xAnDrEyX explică (pentru yoelee):

Forumul este super, crede-ma am facut o gluam mai sus, ca si asa e plictiseala. Pai sa incep e super forumu cum am mai zis si crede-ma merita, mai ales ca toti ne comportam ca o familie, desi ne mai certam cateodata. dar na asta e. te asteptam pe la noi

| yoelee a răspuns (pentru xAnDrEyX):

M-am pris ca era gluma mai ales ca ai scris asta in parantezalaughing
Din cate spui chiar imi place gata ma duc sa arunc o rivire pe forumwinking

| NのON a răspuns (pentru yoelee):

Este un forum destul de interesant si merita sa-ti faci cont, eu asa zic
sunt membru si cred ca e o idee buna! Cum zice dark mai jos suntem ca o familie
Te asteptam

19 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

M-am suparat...

| NのON a răspuns (pentru Ramo137):

Te stiu mai demult de pe TPU, ti-am recunoscut poza

| xAnDrEyX explică (pentru Ramo137):

Ramona, Michael era prea suparat si de asta. A fost o gluma nu te supara

| yoelee a răspuns:

Hei ved ca vorbiti despre mine pe forum.

| yoelee a răspuns:

Si despre ramona sa titi ca am in clasa o fata care se incaddreaza perfect in descrierea voastea (si asata nu e gluma)
happy

| yoelee a răspuns:

Da vad ca sunt subiect tare de conversatie laughing

| NのON a răspuns (pentru yoelee):

Desigur, purtam niste conversatii destul de interesante aici pe forumwinking
dar uneori devine ciudat laughing n-o sa-ti zic nimic urmeaza sa vezi cu ochii tai
Yole...

| yoelee a răspuns:

Sa stii ca de maine imi fac cont ca acum trebuie sa ies. Abia astept sa va cunosc pe totihappy

| xAnDrEyX explică (pentru yoelee):

Te asteptam cu bartele deschise

| yoelee a răspuns:

Hey,mi-am facut cont(inca nu l-am incercat sa vad daca merge) dar stau doar sa ma uit cum vorbiti voi, nu stiu cum sa intru in conversatie mai ales ca toti va cunoasteti iar eu nu stiu pe nimeni...

| NのON a răspuns (pentru yoelee):

Pai nu e mare chestie, noi aici suntem foarte debordanti unii cu altii si la inceput nu e nevoie decat de un buna!
Pe urma o sa vezi ca toata lumea o sa te trateze ca un membru de onoare, mai ales euwinking
Sper sa ne auzim curand! Ciao Yoelee

| yoelee a răspuns:

A,ica ceva se pare ca am o ramona care seamana cu a voastra dar varsta nu coincidehappy

| xAnDrEyX explică:

Buna aia de mai sus e o gluma ca si asa e plictiseala.Pai forumul e super, si toti de pe el suntem ca o familie, ( nu este al meu ) ne mai certam noi dar ne impacm imd.In rest sa vei descoperi pe parcurs. Te asteptam pe la noi @!

| xAnDrEyX explică:

Asa e laughing

| xAnDrEyX explică:

Yoellee noi te asteptam, u doar spune buna pe chat, o sa ne cunoastem cu timpul. Te asteptam cu drag

| yoelee a răspuns (pentru xAnDrEyX):

Bine,o sa imi fac curaj, deja am postat o prezentare a mea.(si de data asta mi-ai scris gresit numelelaughing E yoelee )