| Neghinitza12 a întrebat:

Azi eram in parc si radeam in gura mare si mi-a intrat un tantar in gura si l-am inghitit. Mi se poate intampla ceva rau?(boli, infectii etc.)

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit. Nu se intampla nimic. Uneori este bine sa inghiti si ceva viciat. Asa se creeaza imunitatea.

| vlad89c a răspuns:

Pai se poate sa nu se intample nimic, sau sa te transformi in tantar.

| floryn1993 a răspuns:

Nu se intampla nimic, are grija stomacul de el.

| AssaSinNKidD a răspuns:

Heiii :**. Stai linistit, nu are ce sa ti se intample. Am patit-o de 2 ori cred. Ma rog, nu am patit pana acum nimic. In timp ce coboara pe acel tub acesta moare.

Sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

| Leon237 a răspuns:

Si mie miau intrat tantari in gura si i-am inghitit dar inca sunt in viata si scriu aici cu tastatura mea 0mega. happy

| AlyStaN a răspuns:

Este posibil sa te inbolnavesti daca acel tantar a supt sange de la un om bolnav (cancer; leucemie; diverse boli etc. ) mai bine mergi si vorbeste cu un doctor. Funda?winking