| CosminPetrisor24 a întrebat:

Am inghitit un tantar. Ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai multe proteine pe ziua de azi

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

laughing Cum resursele naturale ale pamantului si hrana sunt pe terminate, avem o mie si una de posibilatai de a ne hrani.Lol.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu are ce să se întâmple laughing stai liniștit nu e ceva grav.

| Imstrong a răspuns:

Nimic,n-o sa ma ramana nimic din el cand ajunge in stomac rolling on the floor Funda? te rog.

| ArthurKn a răspuns:

Moarte subita, no?
Glumeam, nimic!

| Andrei123654789 a răspuns:

Proteine,fibre,lipide...
Da,asta e tantarul tau acumhappy
Fi fericit, pentru tot restul vietii tale, o parte din corpul tau va contine proteine de tantarhappy

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Salut, cel mai probabil ca se va descompune la nivelul stomacului. Desigur ca poti anima malerie, dar asta e outin posibil)) Bafta!