| anonim_4396 a întrebat:

Cand conectez cablu de date telefonul se incarca. telefonul este Alcatel / Vodafone 455. Intrebarea mea este :
Cum intru in setarile alea?

Dau funda! Raspuns cat mai repede :*

17 răspunsuri:
| Ingerasul123 a răspuns:

Pai, daca se incarca nu are nimic. Daca vrei sa descarci ceva intra in disk i si acolo iti apar melodiile imagini etc. intri pe un fisier din calculator si scoti ce vrei si pui in disk i apoi scoti cablul si inchizi fisierul FUNDA :* te rog

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasul123):

Pai o problema la disk nu apare nimic e complet gol chiar daca am conectat cablul. si telefonul doar se incarca nu cand il conectezz,, bip,, iar apoi se incarca si dupa un atimp,, advertisment incarcator impropriu,,

| Ingerasul123 a răspuns:

Stii ce fa ce stii p.s ce sa fac daca nu merge

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasul123):

Ma rog mersi oricum pentru comentariiwinking

| Ingerasul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cuplacere

| Miha2099 a răspuns:

Intra in meniul telefonului si kauta stokare in masa si selektezi stokare in masa si dupa o sasi apara pe telefon stokare in masa si gata

| anonim_4396 explică (pentru Miha2099):

Nu gasesc

| Ingerasul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cand bagi cablul nu iti apare o lista in care zice stocare de masa etc?

| Ingerasul123 a răspuns (pentru Ingerasul123):

Daca nu-ti apare cauta in memoria telefonului

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasul123):

Ok

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasul123):

Odata a aparut stocare in masa iar a doua oara cand am bagat numai mergea

| Ingerasul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii incearca sa bagi in alt usb

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasul123):

Nu

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasul123):

Am bagat cablul de date altui telefon dar acum merge la ala si observ ca la asta nu

| Ingerasul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca nu e bun cablul si iti trebuie unul nou Funda plz love struck

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasul123):

Draga mea happy..Cablul de date e bun dar nu intelegi ca l-am pus la alt telefon ca normal cablu de date era al samsungului si acum nu mai merge la Samsung si merge la celalalt

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasul123):

Eu vreau sa mearga la asta al lui