| TesTing a întrebat:

care e site-ul ca iti vezi casa? prin satelit si vezi cine trece pe strada?

8 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Google Street View sau Google Earth, dar nu vezi cine trece pe strada, vezi doar casa. Alea sunt de fapt niste fotografii facute din satelit.

| popalexandra1234 a răspuns (pentru mixxjim):

Si eu tot pe asta il stiu dar nu vezi cine trece pe strada ci vezi ca si cum ai fii acolo.Dar pozele sunt facute acum cativa ani..nu stiu exact cati. Pozele nu se actualizeaza.

| mixxjim a răspuns (pentru popalexandra1234):

Se mai actualizeaza pozele, acum sunt din 2012.

| popalexandra1234 a răspuns (pentru mixxjim):

Da? Super...nu stiam happy ce bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harti, google stret view.

| mariutza21 a răspuns:

Buna,
Googlr harti sau google maps, depinde in ce limba ai calculatorul.

| Bucatica_Hortenzia_1977 a răspuns:

Google Earth

| Andutzu_Andy_1973 a răspuns:

Street view pe Google Maps Online.Sunt fotografii noi facute de masina Google prin Romania in vara 2012