| anonim_4396 a întrebat:

Cine a incercat TAAZ? A incercat cineva sa schimbe in TAAZ culoarea ochilor si a parului. Cine ar putea sa-mi spuna fiecare pas ca sa schimb culoarea. Am incercat, dar nu stiu cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| Sмilеfояме a răspuns:

Dai pe " Start makeover ", apoi incarci o poza cu tine. Si parca iti da sa pui niste punctulete unde ai ochii si gura. Dupa ce termini de facut asta, poti da la " eyes" si iti alegi culoarea. Iar pentru par dai la " hair " si acolo dai pe " color your own hair ". Iti va da sa iti pui niste plus-uri pe parul tau. Le pui si dupa iti poti schimba culoarea. Sper ca ai inteles. happy

4 răspunsuri:
| Sмilеfояме a răspuns:

Dar iti arata acolo ce trebuie sa faci, daca il iei pas cu pas si daca ai cont. thinking

| anonim_4396 explică (pentru Sмilеfояме):

Trebuie sa-ti faci cont? Pai vreau sa schimb culoarea ochilor si a parului, dar nu-mi iese. Daca sti nu imi poti arata unde sa ma duc, daca ai mai incercat si tu.

| anonim_4396 explică (pentru Sмilеfояме):

Deci am terminat cu punctele, si unde ma duc ca sa colorez ocgii adica am submeniuri si si e unul contacts unde iti arata culoarea. Cum fac?

| anonim_4396 explică (pentru Sмilеfояме):

Ai putea sa ma ajuti?

| Sмilеfояме a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai pe " Start makeover ", apoi incarci o poza cu tine. Si parca iti da sa pui niste punctulete unde ai ochii si gura. Dupa ce termini de facut asta, poti da la " eyes" si iti alegi culoarea. Iar pentru par dai la " hair " si acolo dai pe " color your own hair ". Iti va da sa iti pui niste plus-uri pe parul tau. Le pui si dupa iti poti schimba culoarea. Sper ca ai inteles. happy