| Elenciuc_Nastea_1997 a întrebat:

Buna TPU.cine imi poate spune cum sa fac ca papagalul meu sa nu aiba frica de mine?((( dau fundita )))

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl lași în pace, trebuie să se acomodeze, apoi ușor, ușor vorbești cu el și este foarte important să faci acest lucru când îi dai să mănânce, apă și îi faci curat în colivie.
Timpul le rezolvă pe toate.
Pa, pa.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Incearca sa te joci cu el, cu timpul nu ii va mai fi frica de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Comunici cu el, te joci cu el, îi ia ceva timp să se acomodeze.
Te pup!