| yasmiyasminutza a întrebat:

cine ma ajuta sa imi fac un facebook va rog? Dar sa faci si un id de messenger pentru facebook, si sa pui poze si ii pui protectie si sa adaugi prietenii! Dau fundita, imi scrieti id-ul! :*

6 răspunsuri:
| GabriellaGabbi a răspuns:

Hey eu te pot ajuta dar protectia si prietenii tii pui tu deoarece este foarte usor.

| yasmiyasminutza explică (pentru GabriellaGabbi):

Ok ti-am trimis mesaj cu idul meu.

| Geanina2001 a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

Vrei sa.ti fac cont da? si pe facebook si pe mess?

| JusstTymo a răspuns:

Black.diamond555

| Tesileanu_Alberto_1990 a răspuns:

Simplu mai intai daca ai massenger e usuor....can intri pe site facebook iti arata in dreapta niste casute acolo iti creezi.

| Geanina2001 a răspuns:

Hey,te voi ajuta eu, scriemi intr.un msj datele pe care le vei pentru facebook si`pentru id de messenger
dupa acea fundita big grin