| Dana_6143 a întrebat:

Buna TPU cum aflu cheie wep pentru wlan din calculatorul meu adica codu ala unde apas in calculator? imi trebuie codu pentru internet pe telefon fundita va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| rain a răspuns:

In primul rand iti trebuie router ca sa poti conecta telefonul prin wireless lan la internet.

Daca ai router, cheia e setata in panoul de configurare a routerului. In general, poti accesa panoul routerului prin urmatoarea adresa: http://192.168.0.1/

Acum, depinde de ce router ai... fiecare are un meniu diferit - din cauza asta e greu de spus unde se poate gasi cheia, mai exact.

| Dana_6143 explică (pentru rain):

Eu am router dar unde intru in calculator? unde apas?

1 răspuns: