| GabrielKOWALSKY a întrebat:

BUNA TPU! CUM POT SA LAS UN SINGUR NUME PE FACEBOOK DIN CELE 2 PE CARE LE AM IN ACEST MOMENT? Am vazut ca sunt persoane care au doar un nume si pe mine nu ma lasa aplicatia sa pun doar unul ei cum fac?

6 răspunsuri:
| ionutz1890 a răspuns:

Cred ca modul corect de exprimare al intrebarii alese de tine ar fi cam, nu cum. Pentru ca CUM in limba engleza inseamna CUMPILATION asta inseana ca te adresezi non-verbal tuturor kalasnikovilor.
In sensul intrebarii tale, am doar o solutie, nu te da batut si vei reusi!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ionutz1890):

Ce treabă are limba engleză cu intrebarea pusă de el? El vrea sa i si puna un singur nume din cele două prenume care le are, deci ce a intrebat el si ce i ai raspuns tu total aiurea. Cum nu era nume, făcea parte din intrebare, cum sa fac trebuia sa scrie el.

| Stefan_Zagheanu_2002 a răspuns:

Te conectezi pe calculator /laptop pe Mozilla Firefox și cauți un IP indonezian, ii schimbi ip-ul, după te duci la limba în setările de la Facebook și o dai pe Indonezia și după îți pui numele... IP de proxi îl schimbi din setările de la Mozilla... Sper ca ai înțeles cum. Dacă nu ști cum schimbi IP de proxi cauți pe YouTube

| AlexandruDhi a răspuns:

Iti pui doar un nume si la restul-l pui un spatiu gol(space)