| anonim_4396 a întrebat:

cunsc pe cineva care are o problema cu telefonul, adicca nu ii se mai aprinde, porneste. L-a avut la incarcat, se incarcase 30% apoi a sps ca i-a explodat bateria. In cazul in care schimba bateria telefonului, acesta poate functional?

4 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

O colega de.a mea a patit la fel. La fel si sora mea. N.a avut ce sa ii mai faca. Poate cunosti pe cineva mai priceput decat persoanele la care au fost ele dar. Meh

| AkiseAru a răspuns:

Normal ca poate fi functional, dar wtf. N-are cum sa explodeze bateria telefonului, numai in cazul in care a turnat benzina si a bagat telefonul in foc... + ca nu este posibil sa explodeze doar de la incarcat

| JustStitch a răspuns (pentru AkiseAru):

Nu a turnat nimic pe el, as s-a exprimat, nu i se mai deschide, daca schimba bateria pote porni?

| AkiseAru a răspuns (pentru JustStitch):

Normal ca va porni. Dar trebuie sa fie inlocuita de un specialist, nu pune el de capul lui. Sper ca te-am ajutat.