| Bichi a întrebat:

Buna TPU de cateva luni incep sa-mi oboseasca ochi si de exemplu cand beau apa vad un punct mic negru ce se misca si cand ma joc pe pc sau citesc dintr-o data parca ma ia somnu da cu ochi deschisi adica nu ma mai pot concentra. Care e cauza. FUNDA

6 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Cauza este oboseala, si mie mis se intampla cam la fel, ar trebui sa te mai odihnesti.
Bafta!

| mihairacu a răspuns:

Am avut aceiasi problema, am fost la doctor si a spus sa mananc mai multa carne si sa iau calciu.A mers de minune. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consulta urgent un medic, este posibil sa ai nevoie de ocheleri, de apropiere.Mult noroc.

| Candace a răspuns:

Si eu am aceeasi problema straight face

| AndreeaIM a răspuns:

Păi creca ai nevoie de ochelari din păcate sad fundă?

| marialarysa a răspuns:

Trebuie sa dormi ori trebuie sa mergi la doctor.