| andr33a15 a întrebat:

De cateva zile mi-am instalat windows-ul si nu pot sa descarc anumite porgrame de pe internet, cum ar fii :Adobe flash player, java si altele, se blocheaza la 99%. Folosesc google chrome dar am incercat si altele si face la fel. De la ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| CEstLaVie a răspuns:

Asa mi-a facut si mie si am schimbat windows-ul dar incearca sa-l scanezi cu antivurusul daca nu mere reinstaleaza windows-ul

| andr33a15 explică (pentru CEstLaVie):

La asta ma gandisem si eu dar credeam ca poate e alta problema..multumesc oricum!

1 răspuns: