| Editzelu a întrebat:

De ce cerculetele care se misca in jurul camerei de filmat de pe messenger apar la o persoana cu care sunt in convorbire iar la alte persoane tot cand sunt intr-o convorbire nu apar?

2 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

Salut, acele cerculete care apar in jurul butonului cu camera de filmat sunt atunci cand persoana cu care vorbesti a deschis fila cu conversatia si a ramas pe ea. Practic atunci cand apar cerculetele, persoana citeste mesajul tau, deci sta pe profilul tau de mess.

| BeSmart17 a răspuns:

Pai la cei care apar inseamna ca au vazut conversatia(au dat seen) si ceilalti inca nu au vazut.o