| Editzelu a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Cand vorbesc cu unele persoane pe Facebook, pe messanger apar niste cerculete care se invart in jurul camerei de filmat.Ce inseamna acele cerculete? De ce apar?

Răspuns Câştigător
| andreeacojoc3445 a răspuns:

Persoana este intrată în conversație!

| Editzelu explică (pentru andreeacojoc3445):

Am inteles! Dar unele persoane intra in conversatie fara sa apara cerculete.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele cerculete apar in caz ca vrei sa vorbesti cu video cred.

| Editzelu explică:

Am inteles.Dar sunt unele persoane care intra in conversatie fara sa apara cerculete.

| MarculeasaStefania2000 a răspuns:

Acele cerculete apar atunci cand si cealalta persoana care poarta conversatia cu tine este online sau se uita la conversatie.