| Editzelu a întrebat:

As vrea sa stiu de ce la unele persoane pe chat, pe mesanger la Facebook apar niste cerculete care se misca in jurul camerei de filmat iar la alte persoane nu apar?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Apar daca inca nu ai initiat un apel video. Dupa nu o sa iti mai apara

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerculetele apar cand persoana are chatul cu conversatia voastra deschis.

| FulgerInfinite a răspuns:

Hei buna cerculetele acelea apar ca sa iti arate ca poti face un apel video dar daca apar mereu si mereu si mereu la aceeasi persaona e un bug minor! Fundita?

| Editzelu explică:

Da,dar unele persoane intra in convorbire cu mine fara sa apara cerculetele.La ei de ce nu apare?

| anamariarot a răspuns (pentru Editzelu):

Si mie imi aparea cerculetul ala in jurul camerei dupa ce am actualizat messenger-ul, pana am facut primul apel video. Dupa nu mi-a mai aparut indiferent de persoana cu care vorbeam

| IoanaAle13 a răspuns:

Bună, pai cerculețele acelea din jurul camerei apar deoarece persoana respectiva cu care vorbesti este pe conversație cu tine și dacă nu mai apar înseamnă ca persoana respectiva nu mai este pe conversație cu tine