| Andrews227 a întrebat:

Salut! Sunt anumite persoane de pe Facebook care au anumite storyuri ceva apar mai jos de sectiunea "Despre". De unde provin acele storyuri? Repet, apar mai jos de sectiunea "Despre" a unei persoane de pe Facebook, nu are legatura cu messenger. Si inca ceva, poate vedea persoana respectiva cine a vizionat acele storyuri?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La Despre scrie persoana despre ea însăși.

Bula
| Bula a răspuns:

La "Despre" de pe Facebook scrie persoana a carei pagina este (cand s-a nascut, unde a studiat, unde a locuit, etc.). Completarea acestor campuri este optionala.

Nu se poate vedea cine a vizitat /citit acele informatii.