| cretzulycy a întrebat:

TPU! De curand am cumparat un incarcator pentru baterii de la Varta. A avut in pachet 4 acumulatori si unul dintre ei nu merge. Acumulatorii sunt cumva in garantie?

3 răspunsuri:
| Auras95 a răspuns:

Da, normalwinking!

| Neinteresant222 a răspuns:

Daca acumulatorii erau in aceeasi cutie, sigilata, ai garantie si la ei.Indiferent de situatie, in termen de 30 de zile poti sa mergi cu produsele (indiferent de garantie) sa iti fie schimbate sau sa iti primesti banii inapoi daca nu esti multumit(a) de calitatea lor.

| T3odor a răspuns:

Da