| FoundYouLover a întrebat:

TPU! De curand mi-am facut niste modificari in baie si am o cada de-aia veche, instalata aici de cand s-a facut blocul, si mi-au ramas niste pete de materiale de constructii pe ea si nu vor sa dispara nicicum. Am incercat sa frec cu peria si cu detergent, cu clor, cu detartrant, chiar ci cu sare de baie, dar tot n-au disparut. Stie cineva pe aici ce as putea face ca sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| gogυ a răspuns:

Daca e emailata se duce mizeria cu bureti pentru vase, dinaceia din sarma, fara alte chimicale care ard smaltul. http://i43.tinypic.com/348gao1.jpg poti sa incerci pe fundul unei farfurii sa fii sigura ca nu se zgarie.

| FoundYouLover explică (pentru gogυ):

Chiar se curata! Multumesc mult gogu!

| gogυ a răspuns (pentru FoundYouLover):

N-ai pentru ce. Spor la munca.