| MirunaBrasov a întrebat:

De Mos Nicolae am primit o tableta Overmax de 9 inch si as dori sa aflu daca pot realiza o conexiune la internet prin cablu de date, direct din calculator. Inca nu am router si chiar as vrea sa o folosesc pana o sa imi permit un router. Daca se poate acest tip de conexiune as dori sa aflu cum. Va multumesc frumos :*

1 răspuns:
| Razvan_Lupu_1986 a răspuns:

Te complici, nu am auzit pe nimeni sa incerce sa conecteze la net prin cablu o tableta, distrugi toata ideea de mobilitate pentru 40-60 lei cat e un rooter?
Daca insisti poti incerca o conexiune pe USB...