| fcbarcelona a întrebat:

Am avut computerul conectat la internet prin router, dar acum doresc sa ma conectez direct prin cablu dar nu merge.cum pot realiza aceasta conexiune?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca nu reuşeşti aşa cum ţi-a spus @deavolu, sună la compania de unde ai netul si te dirijează ei cum să faci.

| deavolu a răspuns:

Intra in Network Conection si in dreapta sus create a new conection

| maimuta12 a răspuns:

Ori dai network conection new ori faza care am facut-o eu refaci windows big grin sper ca te-am ajutat

| fcbarcelona explică:

Windowsul nu mi recunoaste conexiunea prin cablu, va trtebui sa l reinstalez?