| DizzyRawrr a întrebat:

Deci acum vreo cateva ore, mi-am facut curat in laptop, şi din greşală mi-am şters un folder cu nişte poze destul de importante. Şi după aia mi-am golit si recycle bin-ul.
E vreo modalitate să le recuperez? puppy dog eyes
Fundiţă celui mai bun si explicit răspuns. :*
Mulţumesc anticipat. puppy dog eyes3

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu prea mai nicio posibilitate!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Încearcă să descarci programul „ Recuva ", te ajută să readuci în calculator elementele șterse inclusiv din coșul de reciclare. O seară bună!

| mircea22b a răspuns:

Recuva e ok. Daca hardul tau e in format FAT sansele de recuperare sunt mai mici.

| Olivian007 a răspuns:

Incearca cu programul "Recuva", daca ai nevoie de ajutor adauga-ma pe messenger: olivian_cool@yahoo.com
Te ajut cu mare placere.