| SweetGirl1303 a întrebat:

Bună TPU, deci am cardul iubitului meu cu bani pe el. Fiind la banca Unicredit dintr-o alta tara. Iar eu sunt in Romania. Stiu ca pe luna pot scoate 1000€ Si dupa pot doar plati cu el la supermarketuri. Ideea e ca am scos luna asta 1000€ dar nu mai merge sa platesc la supermarketuri cu el si imi spune ca sunt fonduri insuficiente. Luna trecuta nu am avut asa probleme. Repet ca pe card sunt bani. E posibil sa fie blocat de la banca? Tin sa anunt ca iubitul meu a avut un accident si nu se poate duce la banca pentru a se informa.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai limita la 1000€, atunci nu mai poti sa platesti nicaieri peste suma plafonata.
Daca te certi cu iubitul tau pentru asta, atunci vei avea limita sub 1€ big grin

| RAY a răspuns:

El trebuie sa sune la Unicredit si sa se informeze despre contul lui

| labis a răspuns:

Ala isi rupe cocoasa pe unde poate, si ea sta acasa si ii scoate banii laughing)))))))))