| Roxana19928 a întrebat:

BUNA TPU e URGENT
Sunt descarcari foarte foarte mari de fulgere in seara asta si mi s-a spus ca daca stau pe telefon chiar si in casa ma poate pocni fulgerul chiar si prin geamul inchis. Are ceva daca stau pe telefon in casa? Am geamul inchis dar imi e frica pentru ca sunt foarte puternice fugerele si au anuntat si la stiri...

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Si la mine fulgera, frumos. Oricum incearca sa stai mai departe de geam si eventual sa ai un obiect in fata ta. Oricum sunt sanse mici sa te nimereasca, dar eventual fa pauza odata la 7min pentru 2 min si intra iar pe telefon.