| TootydeCool a întrebat:

este normal ca la un bebelus de 4 luni sa i se dea un tratament pentru imunitate Bronhovaxon?
Multumesc mult, nu am nevoie de alte sugestii poarte abatute de la intrebare!@!
Multumesc Anticipat

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este la indicația medicului și vezi și prospectul pentru a vedea cum dizolvi pulberea în lichidele pe care le dai bebelușului.
Multă sănătate!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Eu nu i-as da daca copilul este alaptat cu lapte matern chiar daca recomandarea vine de la medicul de familie! Cere sfatul altui medic pediatru( daca-ti permiti, apeleaza la o clinica/cabinet privat )

| Andrey11 a răspuns:

Nu este prea mic.Eu am luat la 5 ani.