| Kosmin96 a întrebat:

Este prima oara cand postez o intrebare, dar am nevoie foarte mare de ajutor. Mi-am cumparat un router TP-LINK cu o antena, de cand am acest router in casa si eu stau pe pc, sora mea pe laptop, am un lag infernal, paginile mi se incarca extrem de greu, tocmai azi mi-am pus din nou windows xp deoarece am crezut ca problema este windows 7, dar nu, lag peste lag. Eu joc sa-mp si lol ( san andreas multi player si Leagu of Legends ) joc 5 minute - 10 si se blocheaza, eu merg in continuare dar degeaba... va rog astept urgent raspunsuri multumesc mult, ce as putea face sa mearga mie bine si ei prost, mie cat mai bine sa-mi dispara lagul

3 răspunsuri:
| RedDany a răspuns:

Nare nici o treaba netu, pc tau e cauciuc, incearca pe alt pc din casa... Eu am 1pc si 2leptopuri toate merg non stop si n-am lag si joc cs...

| Kosmin96 explică (pentru RedDany):

Pai, prietene, pc meu nu e cum zici tu " cauciuc ", nici supersmen nu e, am 2gb ram, HDD 400 GB, placa video geforce 8500+, Intel dual core 2.20 ghz, si daca pun netu pe direct merge perfect

| RedDany a răspuns:

Netu de rahat asta e