| Tudor_Daniel_1997 a întrebat:

am cumparat un router wireless Asus rt-n10e l-am configurat dar am o problema netul pe telefon merge perfect dar pe laptop paginile se incarca aiurea fara imagini si cu scrisul ne ordonat. va rog mult cine se pricepe sa ma ajute ca am incercat ogramada de chesti si nu am reusit.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Reseteaza firewall-ul.

| Tudor_Daniel_1997 explică (pentru sltlp):

Nu are nici un efect sad.

| sltlp a răspuns (pentru Tudor_Daniel_1997):

Trebuie sa fie de acolo. Daca u, foloseste pe laptop trubleshooting-ul si daca tot nu da rezultate, reseteaza router-ul, dai actualizare firmware la router si reconfigureaza.

| TheSoldier a răspuns:

Incearca sa schimbi browser-ul. E putin probabil sa fie de la internet.