| hatze a întrebat:

eu am pus multe intrebari dar acum cand am intrat la intrebarile mele imi arata ca nu mai am nici-o intrebare straight face oare de ce?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

A fost o eroare,se intampla,serverul e supra aglomerat,da un refresh si intra iar,sunt acolo toate!
Cand ti se mai intampla,asteapta putin, pana vezi ca-si revine site-ul, sunt multe probleme tehnice!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot exista 2 explicatii: o defectiune a TPU ori stergerea intrebarilor din cauza nerespectarii regulilor. Numai bine!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
TPU a avut ceva probleme tehnice.Nu ai de ce să te îngrijorezi, întrebările tale au reapărut.

| LunaAlbastra a răspuns:

Asa mi-a aratat si mie. poate pentru ca la toate ti s-a raspuns si atunci nu ti le mai arata.