| RainUmbrella a întrebat:

Am o intrebare importanta: Deci am pus niste intrebari si le-am vazut la intrebarile mele dar peste 5 min cand am intrat iar nu mai erau. De ce? Dau funda celui/celei care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Probabil raspunsurile au fost raportate ca spam si ce este raportat ca spam se sterge automat din bazele de date TPU: prin concluzie nu mai apar, la fel si intrebarile.
durata depinde de cine verifica acele intrebari si raspunsuri.
Daca nu e asa astept sa ma contrazica cineva tonguehappy

3 răspunsuri:
| Traian a răspuns:

Probabil ca intrebarile tale nu ceorespundeau cu regulamentul/ probabil ca ai pus linkuri catre diferite concusuri pe care le jocii online

| RainUmbrella explică:

De ce?

| danahh a răspuns:

Si mie tot asa mi se intampla nu stiu dc