| anduta1999 a întrebat:

eu vreau sa imi schimb parola de la mees, stiu sa o schimb dar am o singura problema imi cere codul postal nu il stiu cum sa fac? ajutati-ma funda

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Trebuie 6 cifre. 143860 (ex)

| alex123456 a răspuns:

Nu ramane nici un id doar daca le scrii dar sa revenim la subiect codul postal il gasesti aici http://www.coduripostale.com/ bagi strada si adresa si iti da codul

| JJRosa a răspuns:

Scrie pe google cod postal si orasul tau sau incarca aicihttp://www.coduripostale.com/

| DamaryRocha a răspuns:

Salut, draga "anduta1999", poti folosi un simplu cod, daca vrei sa corespunda unde locuiesti tu (loc...) cauti pe Google codul postal al localitatii unde te afli, sau alta sugestie ar fi, fara probleme si chestii de astea scrie codul acesta: 220055, e bun si merge. Bafta!

| DamaryRocha a răspuns:

Nu, nu se sterg toate id-urile pe care le ai! Fii sigura de asta!

| anduta1999 explică:

Si apropo se sterg toate id-urile pe care le am?