| Krosa a întrebat:

Hei cine are Iphone 5s imi puteti spune cum va impacati cu el si de cat timp il aveti?

Funda Si Voturi! :* :*

4 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

E ok numai ca incarc bateria de 2 ori pe zi tongue

| Krosa explică:

Are tendinta de a se bloca?

| valentino52 a răspuns:

Il am din luna octombrie si fata de i5 se zgarie mult mai greu desi al meu arata cam rau in momentul de fata (are crapaturi pe spate in dreptul camerei la plasticul acela dar am inteles ca se poate schimba doar plasticul nu si tot spatele cum mi-au zis la unele service-uri). Initial am fost dezamagit de senzorul de amprenta dar mi-am pus acelasi deget ca 3 amprente diferite in 3 pozitii diferite si de atunci nu mai am probleme.

| Cosmin_Cotia_2000 a răspuns:

Eu am iphone 5s de o luna merge excelent l-am scapat pe jos de 10 ori si totusi nu are nici-o zgarietura